لطفا قبل از برقراری تماس، مشکل خود را در بین سوالات متداول زیر بررسی کنید.

درصورت نیافتن پاسخ و حل نشدن مسأله به یکی از روشهای زیر مشکل خود را مطرح نمایید.

ما خود را موظف به پاسخگویی می دانیم.

سوالات متداول

لینک دانلود من کجاست؟

لینک/های دانلود شما داخل حساب کاربری و ایمیلتان موجود هست.

بعد از خرید موفقیت آمیز، بلافاصله به سایت “پی اس گرافیک” منتقل خواهید شد و در آن صفحه می‌توانید فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

در صورتی‌که به هر دلیل به این صفحه دسترسی نداشتید مراحل زیر را طی کنید:
وارد حساب کاربری خود شوید و گزینه دانلود ها را انتخاب کنید.

چرا حجم دانلود در دانلود منیجر نمایش داده نمی شود؟

مشکل عدم نمایش حجم فایل به دلیل موارد امنیتی روی فایل های دانلودی لحاظ شده است و به همین خاطر نرم افزار مدیریت دانلود حجم یا درصد دانلود را نمایش نمی‌دهد(مانند تصویر زیر)، اما فایل به صورت حجم افزایشی دانلود شده و چنانچه صبر کنید بسته به حجم فایل، پس از پایان عملیات دانلود، یکباره عملیات دانلود قطع شده و فایل نهایی در اختیار شما قرار می گیرد.

پول از حساب من کسر شده، ولی به فایل خریداری شده دسترسی ندارم!

اگر به هر دلیل عملیات پرداخت با موفقیت انجام نشود اما مبلغ از حساب شما کسر گردد، معمولا ظرف حداکثر ۷۲ ساعت بصورت خودکار مبلغ کسر شده توسط بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد.

اگر تا انتهای روز وجه از حساب شما کسر شده و بازنگشته بود، لطفا اطلاعات سفارشتان شامل (ایمیل، شماره سفارش، نام محصول)، را برای ما ارسال کنید.

راه های ارتباطی ما

فایل psd در فتوشاپ باز می شود ولی طرح داخل آن نیست!

در فایل های لایه باز به منظور کاهش حجم، لایه ها خاموش شده اند، برای روشن کردن، در پالت لایه ها بر روی آیکون چشم که در کنار لایه قرار دارد، کلیک کنید. تصویر زیر را ببینید.

فایل دانلود شده باز نمی شود.

به دو دلیل ممکن است این اتفاق افتاده باشد:

  1. عملیات دانلود به صورت کامل انجام نشده است.
  2. فایل دانلود شده را از حالت فشرده خارج نکرده اید.

در مورد مشکل اول؛ باید حجم فایل دانلود شده با حجمی که در صفحه محصول درج شده یکی باشد، ممکن است حجم فایل دانلودی بالا بوده ولی سرعت اینترنت شما برای دانلود این فایل کافی نبوده است. در این صورت به ما اطلاع دهید تا لینک مستقیم دانلود را در اختیار شما قرار دهیم.

در مورد مشکل دوم؛ بایستی فایل ها را از حالت فشرده خارج کنید، (اگر فرمت فایل دانلود شده rar بود با نرم افزار winrar و  اگر zip بود تنها با راست کلیک روی فایل و کلیک بر گزینه ی extact) سپس از فایل های داخل پوشه استفاده نمایید.

فرم تماس

نام شما (الزامی)

آدرس ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

Back to Top